SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda i Patryk Pniewski mogli zginąć w zamachu w Izraelu

Pierwsza miłość. Joanna Opozda i Patryk Pniewski mogli zginąć w zamachu w Izraelu

01.01.2016, godz. 17:37
Joanna Opozda, Patryk Pniewski
Joanna Opozda, Patryk Pniewski foto: AKPA/ ATM Grupa

Gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Joanna Opozda i Patryk Pniewski znaleźli się tuż bok zamachu terrorystycznych w Tel Awiwie w Izraelu. Kilka dni temu aktorzy wyjechali razem na wakacje do Izreala. W Nowy Rok w pubie obok ich hotelu doszło do ataku zamachowca, który postrzelił 7 osób i zabił dwie. Na szczęście serialowi Jowita i Krystian są bezpieczni. Oboje jednak na Facebooku piszą o tragicznych przeżyciach.

Lecimy na wakacje !!!! Yeeeeaaaah !!!! ✌️󾌩 Patryk Pniewski

Posted by Joanna Opozda on 27 grudnia 2015

Joanna Opozda i Patryk Pniewski cudem uniknęli śmierci w zamachu terrorystycznym w Tel Awiwie. Aktorzy z "Pierwszej miłości", który prywatnie są bliskimi przyjaciółmi i wyjechali razem świętować Sylwestra do Izraela przeżyli prawdziwe chwile grozy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian zabije się przez Melkę. Samobójstwo w Pierwszej miłości - ZWIASTUN

W piątek, 1 stycznia 2016, obok ich hotelu w centrum Tel Awiwu rozegrały się mrożące krew w żyłach sceny. Uzbrojony mężczyzna postrzelił 7 osób, w zabił dwie w pubie. Serialowi Jowita i Krystian mieszkający w hotelu tuż przy tym feralnym miejscu. W pierwszy dzień nowego roku planowali śniadanie w jednej z pobliskich knajpek, ale szczęśliwie nie zdążyli wyjść z hotelu.

Fani gwiazd "Pierwszej miłości" drżą z niepokoju o swoich ulubieńców, ale na szczęście Joanna Opozda i Patryk Pniewski na Facebooku przekazali internautom, że nic im nie jest i są bezpieczni.

"Przed chwilą doszło do zamachu terrorystycznego w Tel Avivie 20 metrów od naszego hotelu. Nic nam nie jest, wszystko ok, nie możemy wyjść z hotelu. Uratował nas kac. Kondolencje dla rodzin ofiar.... Jestem w szoku..." - napisał serialowy Krystian z "Pierwszej miłości".

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub?

Joanna Opozda zdała szczegółową relację z tego co się stało na ich oczach.

"Jak wiecie jestem z Patrykiem w Izraelu , mieszkamy w samym centrum Tel Awiwu, przed chwilą obok naszego hotelu na naszej ulicy, w pubie był atak terrorystyczny, jestem w szoku, ciagle wyją syreny.. A mieliśmy wlasnie wyjść coś zjeść. W takich okolicznościach witamy 2016 rok. 7 osob postrzelonych.

Wszyscy zapewniali nas ze Tel Awiw jest bezpieczny .. Darujcie sobie komentarze ze sami sie na to pisaliśmy.. W dzisiejszych czasach nigdzie nie jest bezpiecznie.. Bawisz sie na dyskotece w Paryżu i nagle ktoś wchodzi z bronią.. W dobie dzisiejszego terroryzmu mogło to sie wydarzyć takze w Polsce" - dodała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

TEL AVIV 󾁇 #paradise SNAPCHAT: pniewsky

Posted by Patryk Pniewski on 29 grudnia 2015

Palma. 󾌴 ! Pozdrowienia z Tel Awiwu ;)

Posted by Joanna Opozda on 28 grudnia 2015

󾁇󾁇󾁇

Posted by Patryk Pniewski on 30 grudnia 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: