SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda i Kamil Kuroczko trenują do Tańca z gwiazdami na planie serialu - WIDEO

Pierwsza miłość. Joanna Opozda i Kamil Kuroczko trenują do Tańca z gwiazdami na planie serialu - WIDEO

26.02.2016, godz. 09:40
Taniec z gwiazdami 5. Joanna Opozda, Kamil Kuroczko
Taniec z gwiazdami 5. Joanna Opozda, Kamil Kuroczko foto: ATM Grupa

Joanna Opozda, czyli Jowita z serialu "Pierwsza miłość" wykorzystuje każdą okazję do treningów do nowej 5 edycji "Tańca z gwiazdami". Przed 1 odcinkiem na żywo aktorka z "Pierwszej miłości" musi się sporo napracować i dobrze zorganizować. Po dłuższej przerwie wróciła bowiem na plan "Pierwszej miłości" do Wrocławia. I właśnie dlatego to właśnie tam trenuje teraz z tancerzem Kamilem Kuroczko. Mamy relację wideo z treningu Joanny Opozdy do "Tańca z gwiazdami".

Joanna Opozda w "Tańcu z gwiazdami" 5 zatańczy z Kamilem Kuroczko

Joanna Opozda wie jak połączyć zdjęcia do "Pierwszej miłości" z treningami do 5 edycji "Tańca z gwiazdami", która w Polsacie rusza już w piątek, 4.03.2016! Do Wrocławia, gdzie serialowa Jowita pracuje na planie "Pierwszej miłości", przyjechał ostatnio Kamil Kuroczko, jej partner w "Tańcu z gwiazdami". Między scenami do serialu trenowali przed pierwszym występem w odcinku na żywo.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

"Kupa śmiechu i dobrej zabawy! Oficjalnie potwierdzam, że zatańczę z Kamilem Kuroczko. I cóż mogę powiedzieć? Początki były...conajmniej dziwne ;D na obecną chwilę uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Mam nadzieję, że będziecie Nam kibicować?" - napisała Joanna Opozda na swoim profilu na Facebooku.

Joanna Opozda oczywiście przyjeżdża też na treningi do Warszawy. Ale tylko wtedy, kiedy ma dłuższą przerwę w zdjęciach. Jeśli nie jest to możliwe zabiera swojego partnera z "Tańca z gwiazdami" do Wrocławia i ćwiczą gdzie się da na planie "Pierwszej miłości".

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Kiedy Jowita wróci do "Pierwszej miłości"? Widzowie muszą się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości. Bohaterka grana przez Joannę Opozdę pojawi się w serialu po dłuższej przerwie pod koniec marca 2016.

W 1 odcinku "Tańca  z gwiazdami" 5 Joanna Opozda i jej partner zatańczą cza-czę do piosenki  "Lady Marmalade" z filmu "Moulin Rouge".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz trening Joanny Opozdy na planie "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: