SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Filip zniszczy związek Beaty i Lwa

Pierwsza miłość. Filip zniszczy związek Beaty i Lwa

12.10.2016, godz. 12:30
Pierwsza miłość odc 2353 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Lew (Marcin Krawczyk) Filip (Jakub Mazurek)
Pierwsza miłość odc 2353 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Lew (Marcin Krawczyk) Filip (Jakub Mazurek) foto: ATM Grupa

Były mąż Beaty (Katarzyna Ankudowicz), Filip (Jakub Mazurek), powróci do jej życia! Już w 2353 odcinku serialu "Pierwsza miłość" namiesza w jej związku z Lwem (Marcin Krawczyk). Czego będzie chciał eks mąż od Beatki w 2353 odcinku "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2353 - piątek, 14.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Filip powróci! Zacznie szantażować Beatę w 2353 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Lew, do tej pory żyjący w błogiej nieświadomości, będzie zaskoczony nowymi informacjami na temat swojej ukochanej. Czy prawda o jej przestępczej przeszłości wyjdzie na jaw? A jesli tak, to co zrobi Lew?

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

Wszystko zacznie się, kiedy Filip zacznie śledzić Beatę. Kobieta już dawno zapomniała o tym, że kiedyś razem oszukiwali i wyłudzali pieniądze. Rozpoczęła nowy rozdział i nie chce wracać do starego, czy to życia, czy mężczyzny. Co zrobi, kiedy wszyscy troje usiądą przy jednym stole?

Beata nie powiedziała jeszcze Lwowi o tym, że kiedyś była mężatką. Ale o to, żeby gwiazdor się dowiedział już zadba Filip, który zacznie ją szantażować w 2353 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Sprawi, że Beata powie swojemu aktualnemu ukochanemu o swojej przeszłości i o tym, że już miała jednego męża. Czy wyzna mu resztę swojej mrocznej przeszłości? Tak czy inaczej, Gromski nie będzie zadowolony.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kasia odrzuci oświadczyny Kaśki - ZWIASTUN

Po co Filip znowu interesuje się byłą żoną? Chce do niej wrócić, czy ją wykorzystać? Czy przez niego rozpadnie się związek Beatki i Lwa zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" od poenidziałku do piątku, o godzinie 18 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: