SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dragon sprzeda Melkę!

Pierwsza miłość. Dragon sprzeda Melkę!

25.10.2016, godz. 12:45
Pierwsza miłość odcinek 2360 Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość odcinek 2360 Dragon (Krzysztof Zych) foto:

Melka (Ewa Jakubowicz) w 2360 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po raz kolejny zostanie skrzywdzona przez Dragona (Krzysztof Zych)! Tym razem odurzy ją środkiem nasennym dodanym do wina, a później wyjawi jej swój plan, kiedy bezradna w 2360 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie mogła nic zrobić.

"Pierwsza miłość" odcinek 2360 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

W 2360 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka da się wrobić w intrygę Dragona. Oboje będą oczekiwać przybycia gości, którzy mają się zjawić po tajemniczy towar, dzięki któremu, według Melki, wyjdzie na wolność - przestępca, który ją więzi dostanie to, czego chce, a ją puści wolno.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

Siedząc i czekając na "biznesmenów", Dragon będzie na siłę upijał dziewczynę, która nie będzie zdawać sobie sprawy z tego, że napój został zaprawiony środkami nasennymi.

- Kiedy przyjdą po towar? - spyta Melka, krzywiuąc się od smaku wina.
- W każdej chwili.
- Naprawdę już jutro będę w domu? - nadzieja na twarzy dziewczyny szybko pryśnie, kiedy usłyszy w 2360 odcinku serialu "Pierwsza miłość", co Dragon ma do powiedzenia.
- Nom. Wszystko mogło się rozsypać. A jeszcze ten laluś z pieskiem się doczepił. W więzieniu nauczyłem się cierpliwości - zacznie wymieniać przestępca - i planowania. Trzeba mieć plan. Wiedzieć co po kolei. Ty już wiesz, co? Dobra, trzy punkty - wskaże na dziewczynę, która odpowie: - Po powrocie nie mówię, gdzie mnie trzymałeś. Mówię, że mnie dobrze traktowałeś - I? - I że pewnego dnia obudziłam się, drzwi były otwarte, a ciebie nie było - Melka kiedy Dragon zaproponuje jej dolewki do kieliszka wstanie i zda sobie sprawę, że została naćpana! Ubezwłasnowolniona dziewczyna w 2360 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wypije jeszcze jeden kieliszek wina. Później oprawca wyzna jej swój plan.
- Długo myślałem jak ci podziękować (...) wymyśliłem coś ekstra (...) wiesz, co to za towar? Co im sprzedaję? (...) To ty jesteś towarem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojciech Błach ma apetyt na seks!

Co się stanie z Melką zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: