SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dominika umrze?! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Dominika umrze?! - ZWIASTUN

05.03.2017, godz. 20:00
Pierwsza miłość Dominika (Maria Szafirska)
Pierwsza miłość Dominika (Maria Szafirska) foto: ATM Grupa

W nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" nadejdzie do tragedii! Wszystko wskazuje na to, że Dominika (Maria Szafirska) spiesząc się do Pawła (Michał Malinowski) wpadnie pod koła rozpędzonego samochodu. Czy Dominika zniknie z serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do tragedii? Ostatnio Dominika spróbowała uwieść Pawła, który ostentacyjnie wyszedł z hostelu, w którym przebywali. Nie chciał iść do łóżka ze swoją byłą dziewczyną, ani nie chciał zranić Melki (Ewa Jakubowicz). Cała zaistniała sytuacja oraz to, że Nowogrodzki w ogóle poszedł za Dominiką jej zwykłą manipulacją i grą na emocjach, na której najbardziej cierpi związek Długosz.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka zostanie policjantką. Nadaje się?

Melka w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" zacznie po kontakcie z Krystianem (Patryk Pniewski) mieć dość zachowania swojego chłopaka, a w międzyczasie Dominika spróbuje z nim porozmawiać o jej nieudanej próbie zaciągnięcia go do łóżka. Niestety, podczas emocjonującej rozmowy telefonicznej, Dominikę przejedzie samochód, co możemy wywnioskować ze zwiastunu najnowszych odcinków "Pierwszej miłości". Czy dziewczyna przeżyje? Co zrobi Paweł, jeżeli tak się nie stanie? Czy Melka wybaczy swojemu chłopakowi? Wszystko przed nami w nadchodzącym tygodniu z serialem "Pierwsza miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: