SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Damian Skowronek pobity!

Pierwsza miłość. Damian Skowronek pobity!

21.12.2015, godz. 19:05
Pierwsza miłość. Damian (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Damian (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Ale się porobiło! Damian Skowronek (Hubert Urbański) dostanie niezły łomot! Aktor żali się, że w serialu ''Pierwsza miłość'' cały czas ktoś go bije! Kto zaatakuje egzekutora długów? Damian z podbitym okiem przestanie robić interesy? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach ''Pierwszej miłości''.

Ostatnio, co przyjeżdżam na plan "Pierwszej miłości", to w scenariuszu jest, że ktoś mnie bije!!! Coś mi chcą przez to powiedzieć???!󾰕

Posted by Hubert Urbański on 16 grudnia 2015

Hubert Urbański niedawno dołączył do obsady serialu ''Pierwsza miłość''. Jego bohater nie ma lekko!

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Damian Skowronek to egzekutor długów, za którym nie przepadają pożyczkobiorcy. Mężczyzna robi ciemne interesy i przez to naraża się wielu osobom. Wielu z nich tylko czyha na cwaniaczka, żeby spuścić mu łomot! Na Facebooku aktora pojawił się wpis, sugerujący, że jakiś odważniak w końcu targnie na życie Damiana.

''Ostatnio, co przyjeżdżam na plan „Pierwszej miłości”, to w scenariuszu jest, że ktoś mnie bije!!! Coś mi chcą przez to powiedzieć?!'' - napisał aktor i dodał zdjęcie z podbitym okiem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

- Gram Damiana, takiego rodzimego biznesmena, który się trudni pożyczaniem pieniędzy na procent, czyli taka jednoosobowa firma "chwilówkowa". Rzecz bardzo powszechna w Polsce, która spędza sen z powiek niejednej polskiej rodzinie. Damian pojawia się w miejscowości, z którą był kiedyś związany, i przypomina się wszystkim jako były mieszkaniec, były ministrant, taki swój chłopak. Tylko potem okazuje się, że wszystkich łapię za gardło, egzekwuję długi, podsuwam jakieś aneksy do podpisania. I z tego swojego chłopaka robię się pierwszorzędnym draniem. A co dalej, nie mogę powiedzieć, ale robi się "grubo" - powiedział niedawno Hubert Urbański.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: