SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Co wydarzy się po wakacjach? - WIDEO

Pierwsza miłość. Co wydarzy się po wakacjach? - WIDEO

13.08.2017, godz. 19:00
Pierwsza miłość, Aleksander (Tomasz Mandes)
Zrozpaczony Aleksander (Tomasz Mandes) w serialu "Pierwsza miłość" będzie tulił sukienkę ukochanej Sabiny (Urszula Dębska). foto: ATM Grupa

Aktorzy serialu "Pierwsza miłość" zdradzili, co wydarzy się po wakacjach! Początek emisji kolejnej serii jest już coraz bliżej, a zwiastun jedynie podgrzał atmosferę. Co czeka bohaterów "Pierwszej miłości"? Sprawdź!

"Pierwsza miłość" odcinek 2518 już w poniedziałek 4.09.2017 w Polsacie

Większość widzów serialu "Pierwsza miłość" wie mniej więcej, co wydarzy się w wątku Sabiny (Urszula Dębska) czy Pawła (Michał Malinowski). Przez te emocjonujące wydarzenia reszta postaci zeszła na drugi plan. Aktorzy, w tym Mateusz Banasiuk, podzielili się w poniższym wideo kawałkiem tajemnicy dotyczącym nadchodzących odcinków.

 

- Radka w ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" było bardzo mało i odstawałem od was sporo sygnałów, że chcielibyście, żeby tej postaci było znowu więcej, by wróciła do "Pierwszej miłości". I powróci! Będziemy kręcić coraz więcej odcinków z udziałem Radka i tylko tyle wam mogę zdradzić, że w życiu szczęśliwej rodziny Radka, Jowity i Dagmary pojawi się kolejna, czwarta osoba, która to trochę popsuje. Oglądajcie, bądźcie z nami - powiedział serialowy Radek z "Pierwszej miłości". Oprócz Mateusza Banasiuka wypowiedzieli się również: Michał Malinowski, Wojciech Błach, Patryk Pniewski.

 

Zobacz: Pierwsza miłość. Co łączy Urszulę Dębską i Michała Malinowskiego?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aktorzy z serialu "Pierwsza miłość" na urlopie

Polecamy: Pierwsza miłość. Sabina zapadnie w śpiączkę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: