SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Beatka i aktor Lew Gromski na pierwszej randce

Pierwsza miłość. Beatka i aktor Lew Gromski na pierwszej randce

04.04.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa

Beatka (Katarzyna Ankudowicz) z serialu "Pierwsza miłość" ma szanse na szczęście u boku słynnego aktora Lew Gromskiego (Marcin Krawczyk)? W 2271 odcinku "Pierwszej miłości" z powodu zmyślonego przed media romansu z Lwem Beata staje się ofiarą drwin i pomówień. Jowita (Joanna Opozda) radzi jej, by zapomniała o gwiazdorze. Nieoczekiwanie Lew zaprasza Beatkę na pierwszą randkę, podczas której namiętnie ją całuje.

"Pierwsza miłość" odcinek 2271 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Beatki i Lwa w "Pierwszej miłości" stał się pożywką dla portali i magazynów plotkarskim. Samotna barmanka, która od miesięcy desperacko szuka miłości sama jest trochę sobie winna, bo zgodziła się na rozmowę z nieznajomym mężczyzną, który podał się za kolegę Lwa. W rzeczywistości był on jednak dziennikarzem.

Patrz: Pierwsza miłość. Ucieczka Tomka! Kinga i Artur stracą syna?

Kiedy Lew przczytał w prasie i w internecie, że ma nową kochanką nie szczędził Beatce przykrych słów. Zarzucił jej, że chce się wypromować na jego nazwisku. Ale nie to było najgorsze. Beatka stała się ofiarą fanek Lwa, które zaczęły przychodzić do Barbariania i obrażać ją, że taka kobieta jak ona nie nadaje się na partnerkę gwiazdora.

Upokorzona i poniżona Beatka ukryła się przed cały światem w swoim mieszkaniu. W 2271 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita, która dzięki Kaśce (Misiek Koterski) zamieszkała u Beaty, widząc jej rozpacz postanawia interweniować. Radzi Beatce, by jak najszybciej zapomniała o Lwie, bo w przeciwnym wypadku czeka ją jeszcze mnóstwo cierpień i przykrości.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Natalia Klimas w Pierwszej miłości narzeczoną aktora Lwa Gromskiego

Beatka nie potrafi jednak zapomnieć o aktorze. To pierwszy mężczyzna od bardzo dawna, przy którym poczuła się jak księżniczka. Jeszcze zanim dowiedziała się kim tak naprawdę jest Lew Gromski śniła o takim ukochanym jak on. Nawet kiedy w telewizji była narzeczona Lwa, Karolija (Natalia Klimas) obraża ją i porównuje do miotły.

W 2271 odcinku "Pierwszej miłości" Lew zjawia się w Barbarianie, by przeprosić Beatkę i wszystko naprawić. - Wiem jak to wygląda, chcę to odkręcić - powie gwiazdor.

Lew aranżuje randkę z Beatą, która ma pomóc jej wyrwać się z bezwzględnego świata show biznesu, w którym przypadkowo się znalazła. Drwiny i pomówienia kierowane pod adresem Beatki stają się bowiem nie do zniesienia. Plan Lwa jest prosty - na kolacji w restauracji Beatka ma go spoliczkować i rzucić. A wszystko pod czujnych okiem fotoreporetów.

Podczas pierwszej randki Lew nagle zmienia zdanie. W decydującej chwili niespodziewanie całuje Beatkę. I chwilę później odchodzi...

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: