SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka przedstawi Tymka chrzestnym! Jaka będzie ich reakcja?

Pierwsza miłość. Aśka przedstawi Tymka chrzestnym! Jaka będzie ich reakcja?

25.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość Grażyna (Grażyna Wolszczak) Aśka (Paulina Gałązka) Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość Grażyna (Grażyna Wolszczak) Aśka (Paulina Gałązka) Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

Więzi pomiędzy Aśką (Paulina Gałązka), a Tymoteuszem (Piotr Gawron-Jedlikowski) zacieśniają się bardzo szybko, więc w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" dziewczyna postanowi zaprosić swoich rodziców chrzestnych na obiad. Okaże się, że zakochani chcą razem zamieszkać, ale Aśka najpierw chce przedstawić Tymka Grzegorzowi (Jan Jankowski) i Grażynie (Grażyna Wolszczak)... Ze zwiastunu wynika, że nie będzie to najlepsze spotkanie!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18 w Polsacie

Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" Tymoteusz i Aśka zapragną razem zamieszkać. Najpierw jednak wypadałoby zaprosić Grażynę i Grzegorza, co młoda asystentka natychmiast uczyni. Nie będzie brakowało młodym zakochanym nerwów w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości"!

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian zdewastuje mieszkanie Melki

To od chrzestnych Aśki zależy, czy jej chłopak może się do niej wprowadzić. Szczególnie, że mieszkanie jest dzielone z Błażejem (Paweł Krucz) i Luizą (Klaudia Halejcio). Wspólny odcinek ma ich przekonać do Tymoteusza i sprawić, że zgodzą się na nowego lokatora. Ze zwiastunu serialu "Pierwsza miłość" możemy wywnioskować, że nie wszystko pójdzie po ich myśli! Wszystko przez niezdarność Tymoteusza...

- Przepraszam - zagai go Grażyna w nadchodzącym odcinku serialu "Pierwsza miłość" - Mogę trochę soku poprosić?
Tymek zerwie się, aby natychmiast usłużyć chrzestnej swojej ukochanej Asi, lecz niezdarnie przewróci ręką otwarty karton napoju, który spadnie na opdłogę, oblewając przy okazji Grzegorza! Aśka będzie przerażona, a jej chłopak podłamie się psychicznie...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

To nienajlepsze pierwsze wrażenie. Szczególnie, że widzimy również ujęcia Tymoteusza, który próbuje uspokoić oddech dmuchając w papierową torbę! Chociaż to może brzmieć komicznie, niekoniecznie takie będzie dla bohaterów. Wracając z obiadu, Grzegorz zacznie narzekać Grażynie:
- Całe pokolenie takich maminsynków rośnie. Nie ma z kogo wybrać, biedactwo - Czy pomimo tego komentarza chrzestni zgodzą się na wprowadzkę Tymoteusza do mieszkania?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: