SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

14.04.2016, godz. 20:34
Pierwsza miłość. Ted (Sindre Sandemo), Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość. Ted (Sindre Sandemo), Aśka (Paulina Gałązka) foto: ATM Grupa

Aktorzy z serialu "Pierwsza miłość" kochają się prywatnie! Dla widzów to na pewno będzie szok, ale Paulina Gałązka (Aśka) i Sindre Sandemo (Ted) w życiu prywatnym są narzeczonymi. W "Pierwszej miłości" nie mają ze sobą nic wspólnego, bo wątki ich bohaterów nie są połączone. Związek Pauliny Gałązki i Sindre Sandemo jest tak poważny, że zaręczona para już szykuje się do ślub, który odbędzie się w Norwegii.

Co łączy Aśkę i Teda z "Pierwszej miłości"?  W serialu nic, ale za to prywatnie bardzo dużo, bo aktorzy są zaręczeni i wyznaczyli już datę ślubu. Szczegóły uroczystości nie są znane, ale wiadomo, że odbędzie się ona w Norwegii gdzie oboje na stałe mieszkają. Stamtąd przyjeżdżają na plan "Pierwszej miłości" do Wrocławia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga wyrzuca Artura z domu! Nie wybaczy mu zdrady z Tolą

Związek z Sindre bardzo służy Paulinie.  Koledzy z "Pierwszej miłości" zgodnie twierdzą, że odkąd serialowa Aśka poznała Sindre, jest jedną ze szczęśliwszych kobiet na świecie. Czy norweski aktor dzięki niej dostał rolę w "Pierwszej miłości"? Być może. Do obsady serialu dołączył zaledwie kilka miesięcy temu, a Paulina Gałązka gra w "Pierwszej miłości" od prawie trzech lat.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita przez Teda ucieknie od Radka

Sindre Sandemo jako Ted jest typowym czarnym charakterem. W 2273 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w Polsacie w czwartek, 7.04.2016).  Przyjechał do Wrocławia z USA w ślad za Jowitą (Joanna Opozda), w której zakochał się gdy dziewczyna była w Stanach Zjednoczonych. Bogaty właściciel kasyna nie cofnie się przed niczym, by odzyskać Jowitę i zmusić ją, żeby z nim wróciła do USA.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: