SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aneta Zając o zaręczynach Marysi i Michała: Ślubu nie będzie!

Pierwsza miłość. Aneta Zając o zaręczynach Marysi i Michała: Ślubu nie będzie!

07.03.2016, godz. 14:07
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: AKPA

Aneta Zając zaręczona, ale do ślubu jeszcze daleko. W  2263 odcinku serialu "Pierwsza miłość" grana przez nią bohaterka Marysia przyjmie oświadczyny Michała (Wojciech Błach). Zaręczyny zakochanych odbędą się na jednym z mostów we Wrocławiu. I choć narzeczeni szybko zaczną organizować ślub, to ich plany popsuje Ewa (Ewa Gawryluk). Aneta Zając powiedziała właśnie, że pierścionek zaręczynowy nie wystarczy, by Marysia została żoną Michała.

"Pierwsza miłość" odcinek 2263 - czwartek, 24.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Marysia i Michał z "Pierwszej miłości" wezmą ślub? Zaręczyny, które widzowie zobaczą w 2263 odcinku "Pierwszej miłości" wcale nie przesądzoną sprawy. Aneta Zając zapowiada, że w wątku jej bohaterki jeszcze sporo się wydarzy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga w ciąży tak jak Tola, kochanka Artura - ZWIASTUN

- Wkrótce planuję ślub! A tak na poważnie, to nie ja tylko Marysia z "Pierwszej miłości". Związek Marysi i Michała nabierze rumieńców. Ale czy pierścionek zaręczynowy wystarczy, by doszło do ślubu? - powiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Flesz". A to może oznaczać tylko jedno - nie tak szybko narzeczeni zostaną mężem i żoną.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda wraca do Pierwszej miłości! Jowita ukrywa się przed Radkiem

Michał zdecyduje się na oświadczyny pod wpływem wróżki, która przepowie mu wspólną przyszłość z Marysią. Niewiele myśląc kupi pierścionej zaręczynowy, zabierze ukochaną na romantyczny spacer nad rzekę i na moście uklęknie przed Marysią. Na widok pierścionka zaręczynowego serce Majki zabije mocniej.

Oczywiście zgodzi się zostać żoną Michała. Impulsem do podjęcia tak ważnej życiowej decyzji będzie dla niej wróżba. Narzeczeni postanowią pobrać się jak najszybciej. Ale już w 2264 odcinku "Pierwszej miłości" pojawią się pierwsze problemy. Ewa nie będzie mogła się pogodzić z tym, że jej były partner żeni się z inną. Spróbuje nie dopuścić do tego ślubu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: