SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aneta Zając na wakacjach ze Stefano Terrazzino na Sycylii. To nie tylko urlop

Pierwsza miłość. Aneta Zając na wakacjach ze Stefano Terrazzino na Sycylii. To nie tylko urlop

19.07.2016, godz. 09:58
Stefano Terrazzino i Aneta Zając na wakacjach na Sycylii
Stefano Terrazzino i Aneta Zając na wakacjach na Sycylii foto: Facebook/ Instagram/ AKPA

Bajeczne wakacje Anety Zając, uwielbianej przez widzów Marysi z serialu "Pierwsza miłość"! Od kilku dni aktorka wypoczna na słonecznej wakacji ze Stefano Terrazzino, swoim byłym partnerem, z którym wygrała pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami". Dla Anety Zając i jej przyjaciela urlop na włoskiej wyspie to nie tylko odpoczynek. Gwiazda "Pierwszej miłości" kręci bowiem teledysk razem ze Stefano Terrazzino, który teraz chce zostać piosenkarzem.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Aneta Zając i Stefano Terrazzino razem na wakacjach na Sycylii! Ich wyjazd nie kryje w sobie żadnych podtekstów. Wszyscy doskonale wiedzą, że od czasu udziału w "Tańcu z gwiazdami" aktorka i tancerz są bliskimi przyjaciółmi.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert odbierze Michałowi Marysię? - ZWIASTUN

Już dwa lata temu serialowa Marysia z "Pierwszej miłości" była ze Stefano w jego rodzinnych stronach we Włoszech. Teraz jednak ich wspólny wyjazd wiąże się z nowym projektem, w który oboje bardzo się angażują. Taniec, zwiedzanie Sycylii, kurs gotowania u prawdziwej Włoszki, czyli mamy tancerza umiliają Anecie Zając pobyt na wyspie, ale oprócz odpoczynku gwiazda też ciężko pracuje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio na Bali z ukochanym Tomkiem Barańskim

Zwycięska para z pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" podczas urlopu kręci też teledysk do piosenki Stefano Terrazzino, który po odejściu z tanecznego show postanowił spróbować swoich sił jako piosenkarz. Aneta Zając jest oczywiście gwiazdą klipu.

Jako blisko przyjaciółka tancerza bardzo go wspiera w nowych planach i pomysłach na karierę. Na razie oboje trzymają w tajemnicy jak będzie wyglądał ten teledysk, ale na pewno nie zabraknie w nim wspólnego tańca.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: