SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aneta Zając apeluje do wszystkich matek

Pierwsza miłość. Aneta Zając apeluje do wszystkich matek

24.06.2017, godz. 14:00
Aneta Zając
Aneta Zając foto: ATM Grupa

Aneta Zając od wielu lat angażuje się w pomoc społeczną, a tym razem wygłosiła apel do wszystkich matek. Aktorka grająca postać Marysi w serialu "Pierwsza miłość" świeci przykładem. Do akcji może dołączyć każdy!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Aneta Zając aktywnie zaangażowała się w pomoc najmłodszym i najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce. Akcja "Mała pomoc, wielka radość" prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż, Carrefour Polska oraz Procter & Gamble wspiera najuboższe maluchy, które nie mają dostępu do podstawowych produktów. Psycholog Dorota Maciejec na łamach Party.pl tłumaczy, jak bardzo źle ich brak wpływa chociażby na samoocenę młodych ludzi, którzy żyją pod ciągłą presją środowiska:

" - Dzieci, które żyją w niedostatku, które różnią się w istotny sposób od innych, mogą stać się ofiarami wykluczenia społecznego. Dlatego zapewnienie dzieciom godnych warunków życia jest tak istotne dla ich prawidłowego rozwoju."

Młodzi rodzice chyba sami wiedzą, że dzieci czasem chcą mieć rzeczy po to, aby dopasować się do reszty rówieśników. W tym wypadku nie chodzi jednak o nowy plecak, laptop, czy komputer, a niezbędne produkty.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

Aktorka Aneta Zając jako matka dwójki dzieci wsparłą akcję całym sercem:

- To cudowna inicjatywa i popieram ją całą sobą. Sama mam dwoje dzieci i wiem, jak ważne dla każdej mamy jest spełnienie wszelkich potrzeb swoich pociech i zapewnienie im możliwości dobrego startu w dorosłość. Chciałabym więc zaapelować do innych mam, żeby włączyły się w ten program i pomyślały o tym, jak wielką radość mogą sprawić najmłodszym podopiecznym PCK, dzięki „małej pomocy” przy okazji codziennych zakupów.

Jak dołączyć do akcji? Serialowa Marysia z "Pierwszej miłości" wyjaśnia na Instagramie:

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: