SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów!

Pierwsza miłość. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów!

20.03.2017, godz. 10:54
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz) foto: Instagram

Aleksandra Zienkiewicz od 13 lat wciela się w postać Kingi Kulczyckiej (kiedyś Żukowskiej) w serialu "Pierwsza miłość". Nie wszyscy wiedzą, że aktorka od dłuższego czasu jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Dzięki determinacji i ćwiczeniom, Ola schudła już 10 kilogramów! Na swoim profilu na Instagramie możemy zobaczyć jak wygląda jej walka o sylwetkę.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Aleksandra Zienkiewicz znana jest głównie dzięki roli w serialu Polsatu "Pierwsza miłość", gdzie od samego początku wciela się w postać Kingi. W ostatnich tygodniach zaobserwowaliśmy u gwiazdy sporą zmianę jeśli chodzi o wygląd. Jak udało nam się dowiedzieć, Ola w ostatnich tygodniach zrzuciła aż dziesięć kilogramów!

Zobacz: Pierwsza miłość. Wszystkie miłości Kingi

Wszystko dzięki treningom i diecie. Aktorka w swoim życiu próbowała wielu diet, teraz stara się odżywiać racjonalnie i nie odmawia sobie drobnych przyjemności - nadmiar kalorii spala potem na siłowni. Nie wszyscy też wiedzą, że Ola Zienkiewicz wzięła udział w charytatywnym biegu dla Maćka na dystansie 10 kilometrów i Runmageddonie w 2016 roku. To właśnie ze sportem, poza aktorstwem, chciałaby związać swoje życie zawodowe. Patrząc na zdjęcia aktorki, które pojawiają się na Instagramie, nie mamy wątpliwości, że jest to słuszny kierunek. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: