SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Agnieszka Wielgosz rozwodzi się i zmieniła kolor włosów. Szokująca metamorfoza Malwiny z Pierwszej miłości

Pierwsza miłość. Agnieszka Wielgosz rozwodzi się i zmieniła kolor włosów. Szokująca metamorfoza Malwiny z Pierwszej miłości

17.08.2016, godz. 09:34
Agnieszka Wielgosz - Malwina z serialu Pierwsza miłość
Agnieszka Wielgosz - Malwina z serialu Pierwsza miłość foto: atm grupa/akpa

Agnieszka Wielgosz (44 l.), znana jako Malwina z serialu "Pierwsza miłość", szykuje się do rozwodu z mężem Tomaszem Malinowskim i właśnie z tego powodu zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku. Po burzy rudych loków aktorki nie ma już śladu. Gwiazda "Pierwszej miłości" ufarbowała włosy i teraz wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie zaskakująca metamorfozę Agnieszki Wielgosz, który kilka dni temu została blondynką.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Agnieszka Wielgosz, która serca widzów skradła jako Malwina Florek, właścicielka sklepu spożywczego w Wadlewie w "Pierwszej miłości", od lat wyróżniła się rudymi włosami odzwierciedlającymi jej ognisty temperament. Choć aktorka jest naturalną blondynką, to na początku swojej kariery zdecydowała się zmienić kolor włosów na rudy. Poradził jej to dyrektor teatru w Krakowie, w którym wówczas grała.

- Nie wyobrażam sobie innego koloru. Ten rudy to odzwierciedlenie mojego temperamentu. Nie ukrywam, że dzięki tym włosom jestem bardziej charakterystyczna i rozpoznawalna. Mam rudą duszę! - zapewniała w jednym z wywiadów.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Po wielu latach Agnieszka Wielgosz postanowiła jednak zostać blondynką. Co ją do tego skłoniło? Rozwód i zmiany, które wprowadza w swoim życiu. Jesienią czeka ją rozwód z Tomaszem Malinowskim, z którym byli małżeństwem przez trzy lata.

Wszystko powinno się zakończyć na pierwszej rozprawie, ponieważ aktorka z "Pierwszej miłości" dogadała się już z mężem i oboje zdążyli ułożyć sobie życie od nowa. Para wspólnie wychowuje córkę Milenę (9 l.) oraz syna aktorki z pierwszego małżeństwa -Maurycego (20 l.).

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA

Do zmiany koloru włosów na blond namówił Agnieszkę Wielgosz zdolny fryzjer i stylista Christian Lange. - Okazało się, że Christian jest moim fanem. Od razu miał na mnie pomysł - mówi aktorka w rozmowie z magazynem "Rewia". - Pozbywam się starych demonów, zmieniam otoczenie, zmieniam mieszkanie - dodaje.

Czy metamorfoza Agnieszki Wielgosz oznacza, że Malwina z "Pierwszej miłości" też pozbędzie się swoich rudych włosów? Na razie nie! Aktorka będzie nosiła perukę. Zamierza jednak namówić scenarzystów, aby jej bohaterka również się przefarbowała na blond.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: