SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pensjonat nad rozlewiskiem 6 sezon, odcinek 1: Przystojny Adam uwiedzie Małgosię

Pensjonat nad rozlewiskiem 6 sezon, odcinek 1: Przystojny Adam uwiedzie Małgosię

30.07.2017, godz. 15:45
Cisza nad rozlewiskiem. Małgosia (Joanna Brodzik)
foto:

Premiera nowych odcinków "Pensjonatu nad rozlewiskiem" jest zaplanowana dopiero na grudzień 2017, ale już teraz wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku. Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) znajdzie nową miłość. Adam (Mikołaj Krawczyk) będzie przystojnym biznesmenem, który od razu wpadnie jej w oko - oczywiście z wzajemnością! Co wydarzy się w 6 sezonie serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem"?

"Pensjonat nad rozlewiskiem" 6 sezon PREMIERA w niedzielę 3.12.2017

Długo wyczekiwana premiera 6 sezonu sagi "Nad rozlewiskiem" powoli się zbliża. 1 odcinek zostanie wyemitowany dopiero pod koniec roku, ale już teraz wiadomo, kto skradnie serce Małgosi Jantar!

W 1 odcinku 6 sezonu "Pensjonatu nad rozlewiskiem" na Mazurach zjawi się przystojny Adam (w tej roli Mikołaj Krawczyk). Mężczyzna od razu zacznie uwodzić właścicielkę pensjonatu i w żartach poprosi o pokój z widokiem na... recepcję!

Biznesmen okaże się pełnym życia facetem, który codziennie wstaje o świcie by biegać. Nie będzie też żałował Małgosi komplementów, a ona będzie dosłownie w siódmym niebie. Niestety Marysia (Olga Frycz) nie polubi nowego amanta matki.

Małgosia jednak nie posłucha uwag córki i z każdą chwilą będzie zatracać się w znajomości z Adamem. Czy mężczyzna na dobre skradnie jej serce?

Czytaj też: Nad rozlewiskiem, 6 sezon: Krystian Wieczorek dla żony zrezygnował z roli Sławomira

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: