SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Orły 2017. Seriale nominowane w tegorocznym plebiscycie Polskich Nagród Filmowych

Orły 2017. Seriale nominowane w tegorocznym plebiscycie Polskich Nagród Filmowych

09.02.2017, godz. 09:00
Orły 2017 - nominacje
foto: materiał prasowy

Wielkimi krokami zbliża się plebiscyt Polskich Nagród Filmowyach, a co za tym idzie, wiadomo już które seriale zostały nominowane do Orłów 2017. To właśnie te produkcje zostały uznane za najlepsze. Konkurencja była naprawdę spora. Jesteście ciekawi, które dostały się do trójki najbardziej wybitnych?

Nominacje do Orłów 2017

Ceremonia Orłów będzie miała miejsce już niedługo, 20 marca 2017 roku. Tym razem, z powodu nominacji jednej z ich produkcji, odbędzie się na antenie Canal+. Nominacje zazwyczaj są przyznawane za różne osiągnięcia w 19 kategoriach. Seriali w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny było dziesięć, a z nominowane zostały jedynie trzy najlepsze.

Zobacz: Belle Epoque. Mord rytualny w 2 odcinku nowego serialu TVN

W siedzibie ASP w Warszawie ogłoszono publicznie tytuły produkcji, które mają szansę zdobyć nagrodę. Na tej liście znalazły się seriale, które zasłużyły na największą sympatię widzów w ostatnim czasie. Są to: "Artyści" w reżyserii Moniki Strzępki, 10 sezon serialu "Ranczo" reż. Wojciecha Adamczyka oraz hit jesieni 2016, czyli oczywiście "Belfer" Łukasza Palkowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: