SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz. Serial zniknie z TVP? Mateusz Damięcki wygryzł Artura Żmijewskiego

Ojciec Mateusz. Serial zniknie z TVP? Mateusz Damięcki wygryzł Artura Żmijewskiego

10.10.2016, godz. 03:00
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu foto:

No i stało się. Przyszłość serialu "Ojciec Mateusz" wydaje się przesądzona. W 2017 roku nie zobaczymy już Artura Żmijewskiego (50 l.) w roli księdza detektywa. TVP przygotowuje bowiem nowy serial w jego miejsce. Główną rolę zagra tam Mateusz Damięcki (35 l.) i będzie on weterynarzem. Lekarz od zwierząt będzie rozwiązywał kryminalne zagadki nie w Sandomierzu, tak jak ksiądz, a ale w Kazimierzu Dolnym.

- Potwierdzam. Tadeusz Lampka (znany producent seriali - red.) pracuje nad nowym serialem i potwierdzam, że zagra w nim Mateusz Damięcki - mówi "Super Expressowi" Karolina Baranowska, odpowiadająca za promocję produkcji.

Patrz: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu. Pierwsze zdjęcie razem

Mówi się, że ów serial realizowany jest dla TVP 1 w miejsce właśnie "Ojca Mateusza", który to gości na antenie od 2008 roku. Ma to być produkcja sensacyjno-obyczajowa. Ponoć ma opowiadać o weterynarzu uwielbiającym rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Zmianie ma ulec również miejsce akcji. Zamiast Sandomierza zdjęcia mają powstawać w równie malowniczych sceneriach, jednak bliżej Warszawy. Chodzi bowiem o Kazimierz Dolny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: