SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski będzie księdzem jeszcze 2 sezony

Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski będzie księdzem jeszcze 2 sezony

13.01.2016, godz. 16:45
Ojciec Mateusz 15 sezon, Artur Żmijewski
Ojciec Mateusz 15 sezon, Artur Żmijewski foto:

Artur Żmijewski dopiero się rozkręca w serialu "Ojciec Mateusz"! Zapadła już decyzja o nakręceniu dwóch kolejnych sezonów. Aktualnie ekipa z ''Ojca Mateusza'' pracuje na planie 15 serii serialu, która w TVP1 pojawi się wiosną 2016, ale na tym nie koniec! Artur Żmijewski nie zrezygnuje z sutanny, bo udział w produkcji TVP to dla niego kopalnia złota. Na roli księdza Mateusza z Sandomierza zarobił już całkiem pokaźną sumę.

"Ojciec Mateusz" 15 sezon nowe odcinki już wiosną 2016

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów ''Ojca Mateusza''! Powstaną dwie kolejne serie serialu - Artur Żmijewski właśnie podpisał kontrakt!

Zobacz: Ojciec Mateusz 15 sezon. Aspirant Dziubak pomocnikiem Ojca Mateusza

Ja dowiedział się dwutygodnik ''Show'' Artur Żmijewski zgodził się na kontynuację losów duchownego detektywa! Właśnie trwają prace na planie 15 sezonu, ale 16 i 17 też powstaną! Nic dziwnego, Żmijewskiemu to się zwyczajnie opłaca...

- "Za każdy dzień zdjęciowy Artur otrzymuje cztery tysiące złotych. Za pracę przy odcinku, który reżyseruje i w którym gra, zarabia 15 tysięcy złotych" - czytamy w ''Show''. Magazyn podaje, że za dwie kolejne serie na konto tytułowego Ojca Mateusza wpłynie pół miliona złotych.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił

Niektórzy uważają, że aktor już zawsze będzie kojarzony z rolą w serialu TVP1. Ale dla niego to nie kłopot!

- Żmijewski podejmuje ryzyko, że przez tyle lat przyzwyczaja widzów tylko do postaci ojca Mateusza. Żeby to przełamać musiałby zagrać bardzo wyrazistą rolę, a o to jest trudno - powiedział producent Michał Kwieciński, w rozmowie z dwutygodnikiem.

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: