SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz. Aktorka Olga O. ukradła biżuterię w klubie fitness. ZDJĘCIA z zatrzymania gwiazdy Ojca Mateusza

Ojciec Mateusz. Aktorka Olga O. ukradła biżuterię w klubie fitness. ZDJĘCIA z zatrzymania gwiazdy Ojca Mateusza

04.05.2016, godz. 08:27
Ojciec Mateusz. Olga O. Artur Żmijewski
Ojciec Mateusz. Olga O. Artur Żmijewski foto:

Aktorka z serialu "Ojciec Mateusz" złodziejką! Kilka dni temu 31-letnia Olga O., która w "Ojcu Mateuszu" zagrała gościnnie w jednym odcinku wcielając się w rolę fryzjerki, została zatrzymana przed policję. Funkcjonariusze ustalili bowiem, że to ona stoi za kradzieżą biżuterii w jednym z klubów fitness w Warszawie. 31-latka usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat odsiadki w więzieniu.

Aktorka Olga O. fanom seriali nie jest zbyt dobrze znana. Gra głównie epizody, ale oprócz ról w produkcjach telewizyjnych pracuje też na deskach Teatru Ochoty. To właśnie po ostatnim spektaklu, w którym wystąpiła - "Mały ma dziewczynę" - została zatrzymana przez policję.

Patrz: Ojciec Mateusz 15 sezon. Kamilla Baar w nowej roli w serialu

Z ustaleń policji wynika, że w lutym Olga O. w jednym z klubów fitness w Warszawie ukradła biżuterię wartą prawie 50 tys. złotych. Kiedy właścicielka pierścionka i obrączki z białego złota z szafirami i brylantami położyła kosztowności na parapecie, aktorka z "Ojca Mateusza" schowała je do kieszeni. Okradziona kobieta dopiero w domu zorientowała się, że biżuteria zginęła.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski zostaje księdzem! Wciąż będzie ścigał morderców i złodziei

Dzięki nagraniom z monitoringu śledczy dotarli do Olgi O. Aktorkę złodziejkę zatrzymano kilka dni temu w Teatrze Ochoty po spektaklu "Mały ma dziewczynę", w którym gra jedną z głównych ról. Dowodem na winę Olgi O. jest skradziona biżuteria, którą znaleziono w jej mieszkaniu.

Olga O. oprócz roli w "Ojcu Mateuszu" ma też na koncie udział m.in. w serialu "Druga szansa" gdzie gra Klaudię, pracownicę agencji gwiazd Zeit Studio. Zagrała też w "Przepisie na życie",  w którym była recepcjonistką w przychodzi Beaty (Maja Ostaszewska).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: