SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 17 sezon. Ruszyły prace na planie. Artur Żmijewski znów się wzbogaci

Ojciec Mateusz 17 sezon. Ruszyły prace na planie. Artur Żmijewski znów się wzbogaci

05.12.2016, godz. 11:30
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ" foto:

Ruszyły prace na planie 17 sezonu "Ojca Mateusza", a to oznacza, że na konto Artura Żmijewskiego znów wpłynie pokaźna suma! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Ojca Mateusza" i ile zarobi detektyw w sutannie? Według naszych obliczeń, aktor za wszystkie odcinki kultowego serialu TVP zgarnął blisko 6,5 milionów! Nie zabraknie intryg, zabójstw i spraw mrożących krew w żyłach.

"Ojciec Mateusz" 17 sezon już od marca 2017 na antenie TVP

Ruszyły prace na planie 17 sezonu "Ojca Mateusza". Aktorzy dzielnie pracują w Warszawie i okolicach, żeby nakręcić serial o sandomierskich policjantach. Co tym razem pojawi się na tapecie?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu. Pierwsze zdjęcie razem

Nie zabraknie dramatycznych scen pożaru przy których pracowali pirotechnicy i strażacy. Spraw niewyjaśnionych zabójstw i gróźb pod adresem właściciela warsztatu samochodowego.

-W wyjaśnieniu zagadek kryminalnych pomocny okaże się, zresztą jak zwykle, nasz niezastąpiony proboszcz, którego intuicja jednak nie zawodzi, a jego metody śledcze doprowadziły dotąd do wykrycia wielu groźnych sprawców - powiedział w "Tele tygodniu" Michał Piela.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Serial zniknie z TVP? Mateusz Damięcki wygryzł Artura Żmijewskiego

A ile ekranowy Ojciec Mateusz zarobi? Już dwa lata temu "Super Express" informował, że Artur Żmijewski za rolę księdza zgarnął 4,5 miliona złotych. Kolejne 4 sezony, dwa lata pracy przed kamerą i na fotelu reżysera sprawiły, że konto aktora zasili w sumie 6,5 miliona złotych za wszystkie 17 sezonów! Trzeba przyznać, że ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: