SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 202 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 202 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

15.09.2016, godz. 18:29
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ" foto:

"Ojciec Mateusz" online 16 sezon odcinek 202 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 202 "Lotnisko" w TVP1 w czwartek, 15.09.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 202 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. Ojciec Mateusz 202 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 202 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 16 sezon odcinek 202 - streszczenie, co się wydarzy?

W lotniskowym hangarze trwają nielegalne walki bokserskie. Bruno (Maciej Mikołajczyk), organizator i bukmacher, każe Bartkowi Majewskiemu (Piotr Trojan) przegrać swój pojedynek. Mężczyzna jednak ignoruje jego polecenie i nokautuje swojego przeciwnika.

Wściekły Bruno zaczyna mu grozić. Niedługo później amatorski pięściarz znajduje w biurze nieprzytomnego szefa, Jakuba (Igor Michalski). Marczak (Artur Pontek) i jego współpracownicy zabezpieczają miejsce zdarzenia i nagranie z automatycznej sekretarki.

Trop prowadzi ich do Heleny Krawicz (Anna Gorajska), córki Jakuba, z którą jest on w konflikcie od czasu tragicznego wypadku. Życie stracił w nim jego syn, a jej brat bliźniak. W śledztwo angażuje się Mateusz (Artur Żmijewski). Tymczasem na plebanii zjawia się Eugenia (Krystyna Kołodziejczyk-Szyszko), która twierdzi, że jest przyjaciółką z czasów szkolnych babci Lucyny (Aleksandra Górska).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: