SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 200 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 200 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

01.09.2016, godz. 18:29
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski)
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 16 sezon odcinek 200 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 200 "Idol" w TVP1 w czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 200 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. Ojciec Mateusz 200 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 200 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 16 sezon odcinek 200 "Idol" - streszczenie, co się wydarzy?


W Sandomierzu ma zagrać zespół Papa D. Natalia (Kinga Preis) wraz z babcią (Aleksandra Górska) i Emilką (Katarzyna Burakowska) odsłuchuje największe przeboje grupy. Tymczasem naczelnik Morus (Redbad Klynstra) zapowiada na komendzie sesję do kalendarza, aby wzbudzić sympatię mieszkańców.

Justyna (Tamara Arciuch) umawia się na wywiad z liderem Papa D, Pawłem Stasiakiem. Na komendzie zjawia się fotograf Albert Człuchowski (Robert Rozmus) w towarzystwie stylisty Stefana Bili (Piotr Gąsowski) i modelek, by namówić policjantów na sesję w plenerze. Basia (Ewa Konstancja Bułhak), Daria (Magdalena Emilianowicz) i Gibalska (Alżbeta Lenska) postanawiają przerwać tę farsę.

Wkrótce Paweł Stasiak odwiedza na plebanii Lucynę. Okazuje, że przyjaźniła się ona z babcią wokalisty. Następnie Stasiak wsiada do samochodu, by zdążyć na wywiad. Muzyk nie dociera jednak na spotkanie z Justyną i ginie po nim ślad. Do Sandomierza przyjeżdża zaniepokojony sytuacją menadżer grupy. Mateusz (Artur Żmijewski) podejrzewa porwanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: