SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon. Porwanie Pawła Stasiaka z Papa D. w Sandomierzu - ZDJĘCIA

Ojciec Mateusz 16 sezon. Porwanie Pawła Stasiaka z Papa D. w Sandomierzu - ZDJĘCIA

31.08.2016, godz. 16:15
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski)
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) foto: AKPA

Nowy 16 sezon serialu "Ojciec Mateusz" zaczyna się od mocnego uderzenia w gwiazdorskim stylu. W premierowym 200 odcinku "Ojca Mateusza" pojawiają się bowiem same znane nazwiska: Paweł Stasiak z zespołu Papa D, Piotr Gąsowski oraz Robert Rozmus. A ksiądz detektyw (Artur Żmijewski) próbuje rozwikłać zagadkę porwania wokalisty Papa D, który zostaje porwany w tajemniczych okolicznościach sprzed plebanii w Sandomierzu.

"Ojciec Mateusz" 16 sezon odcinek 200 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.30 w TVP1

Paweł Stasiak oraz pozostali członkowie grupy Papa D przyjeżdżają do Sandomierza w 200 odcinku "Ojca Mateusza" na koncert w domu kultury! Tym wydarzeniem żyje całe miasto. Natalia (Kinga Preis), która jest wielką fanką Papa D jest podekscytowana na myśl o spotkaniu ze swoimi idolami. Wraz z babcią Lucyną (Aleksandra Górska) i Emilką (Katarzyna Burakowska) odsłuchuje największe przeboje grupy.

Patrz: Ojciec Mateusz 16 sezon. Artur Żmijewski zarobi fortunę na nowych odcinkach Ojca Mateusza

Tymczasem naczelnik Morus (Redbad Klynstra) z komendy wojewódzkiej policji zapowiada na posterunku w Sandomierzu sesję do kalendarza, aby wzbudzić sympatię mieszkańców. Justyna (Tamara Arciuch) umawia się na wywiad z liderem Papa D, Pawłem Stasiakiem.

Na komendzie zjawia się fotograf Albert Człuchowski (Robert Rozmus) w towarzystwie stylisty Stefana Bili (Piotr Gąsowski) i modelek, by namówić policjantów na sesję w plenerze. Basia Nocul (Ewa Konstancja Bułhak), Daria (Magdalena Emilianowicz) i Agata Gibalska (Alżbeta Lenska) postanawiają przerwać tę farsę.

Wkrótce Paweł Stasiak odwiedza na plebanii Lucynę. Okazuje, że przyjaźniła się ona z babcią wokalisty. Następnie wokalista wsiada do samochodu, by zdążyć na wywiad. Muzyk nie dociera jednak na spotkanie z Justyną i ginie po nim ślad. Do Sandomierza przyjeżdża zaniepokojony sytuacją menadżer grupy. Ksiądz Mateusz podejrzewa porwanie.

Detektywowi w sutannie przychodzi się zmierzyć się z wyjątkowo trudnym śledztwem w sprawie porwania lidera popularnego zespołu. Ale tytułowy "Ojciec Mateusz" nie byłby sobą, gdyby nie rozwiązał tej kryminalnej zagadki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 16 sezonu "Ojca Mateusza" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: