SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon. Artur Żmijewski zarobi fortunę na nowych odcinkach Ojca Mateusza

Ojciec Mateusz 16 sezon. Artur Żmijewski zarobi fortunę na nowych odcinkach Ojca Mateusza

06.08.2016, godz. 02:00
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ" foto:

Serialowy „Ojciec Mateusz” to prawdziwy szczęściarz! Podczas gdy większość aktorów musi liczyć się z obniżkami wynagrodzeń po oszczędnościach wprowadzonych przez nowe władze TVP, Artur Żmijewski (50 l.) na kolejnym, 17. sezonie „Ojca Mateusza” zbije prawdziwą fortunę! Tylko za jeden odcinek zgarnie aż 40 tys. zł! Będzie zarówno grał, jak i reżyserował.

"Ojciec Mateusz" 16 sezon nowe odcinki od 2017 roku w TVP

Jak dowiedział się „Super Express”, wciąż trwają negocjacje producentów z Telewizją Polską w sprawie realizacji nowych odcinków „Ojca Mateusza”, które widzowie zobaczą w 2017 roku. Niewykluczone, że serial – podobnie jak inne – będzie musiał liczyć się z cięciami finansowymi. Stracą wszyscy poza Żmijewskim.

Zobacz: Ojciec Mateusz. Serial zostaje w TVP, ale aktorzy zarobią mniej

Według naszych informacji aktor ponownie zajmie się reżyserią, jak to miało miejsce przy poprzednich sezonach. Tym razem jednak nie kilka, ale większość odcinków będzie zrealizowana przez niego. Za reżyserię tylko jednego, który kręcony jest przez pięć dni, aktor dostaje 15 tys. zł. Do tego dochodzi jeszcze gaża aktorska – 5 tys. złotych za dzień zdjęciowy. Jak łatwo policzyć, łącznie jest to 40 tys. za jeden odcinek! Cały sezon da mu więc pół miliona złotych! Do tego dochodzą tantiemy za powtórki starych odcinków. Można pożyć..

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: