SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online ostatni odcinek 199 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online ostatni odcinek 199 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

02.06.2016, godz. 18:29
Ojciec Mateusz 15 sezon odc. 199. ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), siostra Manuela (Davina Reeves-Ciara)
Ojciec Mateusz 15 sezon odc. 199. ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), siostra Manuela (Davina Reeves-Ciara) foto: ATM Grupa

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon ostatni odcinek 199 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 199 "Manuela" w TVP1 w czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 199 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 199 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" ostatni odcinek 199 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 15 sezon ostatni odcinek 199 "Manuela" - streszczenie, co się wydarzy?

Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży. Koordynatorka z Ekwadoru, siostra Manuela (Davina Reeves-Ciara), widzi, jak Władek Pęk (Piotr Grabowski) szarpie się z Kasią (Zuzanna Pawlak). Wszyscy są zaniepokojeni, kiedy dziewczyna nie zjawia się na spotkaniu w sali parafialnej. Niebawem sąsiadka znajduje nieprzytomną Kasię na schodach prowadzących do piwnicy. Manuela jest wstrząśnięta tym zdarzeniem.

W jednym z pracowników urzędu miasta rozpoznaje Pęka. Mężczyzna zostaje przesłuchany na komendzie. Dziubak (Bartłomiej Firlet) i Nocul (Michał Piela) jadą na budowę, gdzie zatrudnieni są syn Władka, Marcin (Józef Pawłowski) i jego brat Piotr (Mariusz Pilawski). Tymczasem Kasia wyznaje proboszczowi fakty, które mogą pomóc w śledztwie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: