SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 195 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 195 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

28.04.2016, godz. 20:10
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 195 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 195 "Medium" w TVP1 w czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 195 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 195 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 195 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 15 sezon odcinek 195 "Medium" - streszczenie, co się wydarzy?


Mateusz rozmawia z Haliną Łącką (Lucyna Malec), której córka Aneta (Anna Janik) zaginęła przed laty. Przedstawia mu Lilianę (Monika Mariotti), która jest medium. Okazuje się, że Liliana ma wizje, w których powraca Aneta.

Mateusz na prośbę Haliny idzie na policję. Możejko (Piotr Polk) i Nocul (Michał Piela) rozmawiają z Lilianą. Opisuje ona miejsce, gdzie jej zdaniem ma przebywać Aneta. Policjanci dokonują niezwykłego odkrycia we wskazanym miejscu.

Z pomocą medium Liliany policjanci z Sandomierza znajdują zwłoki zaginionej przed laty Anety Łąckiej. Jadą do fundacji, w której pracowała, by przesłuchać jej narzeczonego Edwarda Bielskiego (Radosław Krzyżowski).

Mateusz odwiedza Lilianę, by porozmawiać o jej wizjach. Nie wierzy w rzekomo posiadaną przez nią umiejętność jasnowidzenia. Jakiś czas później Nocul i Możejko oglądają poświęcony kobiecie program. Wyłapują pewną nieścisłość w jej opowieści. Nowy trop doprowadza ich do Olgi (Honorata Witańska), informatyczki, która wcześniej pracowała w fundacji. Na nowe ślady w sprawie wpada też proboszcz Mateusz

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: