SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 194 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 194 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

21.04.2016, godz. 18:29
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 194 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 194 "Pałac" w TVP1 w czwartek, 21.04.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 194 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 194 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 194 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 15 sezon odcinek 194 "Pałac" - streszczenie, co się wydarzy?

Anna (Monika Pikuła) wraz z Olą (Joanna Smolińska) zjawia się we dworze Jeremiego Rokitnickiego (Jerzy Schejbal). Jeremi oprowadza synową i wnuczkę po dworze. Oglądają drzewo genealogiczne rodziny.

Do dworu przyjeżdża syn Jeremiego, Filip (Sambor Czarnota), z którym Anna jest w separacji. Towarzyszy mu modelka Jagoda (Katarzyna Sowińska). Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) i Natalia (Kinga Preis) są świadkami kłótni Anny z Jeremim. Anna w pośpiechu opuszcza dwór z córką. Jeremi jest zły na Filipa.

Ojciec Mateusz dokonuje święcenia posiadłości. Wkrótce Dziubak (Bartłomiej Firlet) i Nocul (Michał Piela) dostają wezwanie do dworu. Okazuje się, że Jeremi Rokitnicki został zamordowany. Martwego właściciela dworu znalazł administrator Roman (Marcin Gaweł). Przy Jeremim siedziała Anna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: