SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 192 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 192 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

07.04.2016, godz. 20:10
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 192 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 192 "Matczyne serce" w TVP1 w czwartek, 7.04.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 192 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 192 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 192 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"OJCIEC MATEUSZ" odcinek 192 "Matczyne serce" - streszczenie, co się wydarzy?

Mateusz (Artur Żmijewski) odprowadza Emilkę (Katarzyna Burakowska) do koleżanki. Przed domem dochodzi do kłótni matki i macochy Róży (Maja Andrzejczuk), Marceliny (Diana Kadłubowska) i Kornelii (Anna Guzik) Policjanci otrzymują wezwanie do magazynu budowlanego. Na miejscu znajdują zwłoki Mirka Fabisiaka (Maciej Wilewski) i zaszokowaną Kornelię, która trzyma w ręku pistolet.

Kobieta w czasie przesłuchania informuje ich, że dostała dziwny telefon. Miała pojechać do pracy mężczyzny, by przyłapać go na rzekomej zdradzie. Róża ma trafić na pewien czas do izby dziecka.

Natalia (Kinga Preis) informuje Dziubaka (Bartłomiej Firlet), że w Sandomierzu jest matka dziewczynki. W toku śledztwa funkcjonariusze wpadają na trop właściciela kancelarii notarialnej, Damiana Szyndlarka. Odkrywają na jego koncie cztery miliony złotych. Postanawiają sprawdzić alibi jego dwóch synów, Norberta (Kacper Matula) i Zbyszka (Eryk Kulm).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: