SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 191 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 191 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

31.03.2016, godz. 20:10
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 191 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 191 "Upadek" w TVP1 w czwartek, 31.03.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 191 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 191 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 191 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"OJCIEC MATEUSZ" odcinek 191 "Upadek" - streszczenie, co się wydarzy?

Autor kryminałów, Marek Sandecki (Andrzej Deskur), wraz z agentką Moniką Karel (Aleksandra Domańska) chce kupić na targu staroci kolejną maszynę do pisania. Wkrótce literat jedzie do Sandomierza na spotkanie autorskie.

Na komendzie zjawia się aspirant Antoni Dziubak (Bartłomiej Firlet). Oznajmia, że dostał przydział do służby w Sandomierzu. Dziubak tymczasowo zatrzymuje się na plebanii. Możejko (Piotr Polk) wyjaśnia sprawę z naczelnikiem Morusem (Redbad Klijnstra).

Jubiler Oskar Kurka (Marek Siudym) wyznaje żonie Marii (Halina Skoczyńska), że odchodzi do innej. Między parą dochodzi do kłótni. Niebawem Sandecki słabnie w sklepie jubilerskim Oskara. Właściciel dostaje cios w głowę, a ktoś kradnie biżuterię. Dziubak i Paruzel znajdują jubilera. Podczas spotkania autorskiego policjanci zatrzymują Sandeckiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: