SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 187 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 187 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

03.03.2016, godz. 20:10
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 187 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 187 "Uciekinier" w TVP1 w czwartek, 3.03.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 187 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 187 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 187 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"OJCIEC MATEUSZ" odcinek 187 "Uciekinier" - streszczenie, co się wydarzy?

Podczas rutynowego patrolu w Sandomierzu Wierzbicki (Piotr Miazga) i Paruzel (Jędrzej Taranek) zauważają w oknie willi, której właściciele niedawno wyjechali, włamywacza. Okazuje się, że kryminalista jest poszukiwanym listem gończym recydywistą, Bieruniem. Funkcjonariusze ruszają za nim w pościg.

Przypadkowo obecni na miejscu Mateusz (Artur Żmijewski) i Natalia (Kinga Preis) pomagają im zatrzymać zbiega. Niedługo później po więźnia zgłasza się nowy naczelnik komendy wojewódzkiej, Aleksander Morus (Redbad Klynstra). W trakcie podróży do sądu w Kielcach konwój przewożący przestępcę ma wypadek.

Bieruń pozostawia rannych policjantów na miejscu i ucieka do lasu. Możejko (Piotr Polk) zarządza obławę. Wkrótce dociera do niego informacja, że w lesie może być jego syn, Dominik (Antoni Tyszkiewicz) ...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: