SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw. Marek uratuje związek Igi i Marcina

O mnie się nie martw. Marek uratuje związek Igi i Marcina

21.10.2016, godz. 15:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Marek (Krzysztof Stelmaszczyk) uratuje związek Marcina (Stefan Pawłowski) i Igi (Joanna Kulig)?! W 8 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" zdesperowana Iga zwróci się do starszego Kaszuby. Marek postanowi wziąć sprawy w swoje ręcę w 8 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 8 - piątek, 21.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez ostatnie wydarzenia w związku Igi i Marcina zaczęło wiać chłodem, zamiast iskrzyć. Sytuacja jest coraz bardziej napięta, a zakochani będą przeżywać tak zwane "ciche dni" w 8 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" - będą unikać konfrontacji za wszelką cenę.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Cicha wojna między Małecką i mecenasem Kaszubą

Wszystko jeszcze bardziej zaogni Paweł (Marcin Korcz), który wtrąca się w sprawy Igi i Marcina, już od pamiętnej kolacji z rodzicami, podczas to której rodzice Igi zdenerwowali młodego Kaszubę do granic możliwości naciskając na przyjęcie pieniędzy w postaci posagu. Po tamtym wydarzeniu, kolega Marcina stwierdził, że gdyby ukochany Małeckiej stwierdził, że chce ożenku, to by to zrobił, a nie bawił się w podchody z rodzicami i pieniędzmi, po czym zabrał go do siebie na alkoholizację.

Iga w 8 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" postawi sprawę jasno, czyli wygarnie Pawłowi, co o nim myśli. Ma dość ciągłych dogryzek na jej temat. Powie Radeckiemu, żeby raz na zawsze dał jej spokój i nie wtrącał się w nie swoje sprawy. Po tym wszystkim Iga podejmie jeszcze jedną poważną decyzję - postanowi porozmawiać z ojcem Marcina. Zapyta się go w 8 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw", czy nadal on uważa ją za niegodną Marcina. Okaże się, że tak nie jest - Kaszuba postanowi uratować związek swojego syna i pogodzić z nim Igę.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Adam zostawi Asię. Paweł zaopiekuje się córką Wiktora

Jak dalej rozwinie się sytuacja, i czy Marek da radę ostudzić nieco sytuację pomiędzy Marcinem i Igą, przekonamy się w nadchodzących odcinkach 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: