SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw. Będzie 5 sezon O mnie się nie martw! Kiedy nowe odcinki?

O mnie się nie martw. Będzie 5 sezon O mnie się nie martw! Kiedy nowe odcinki?

24.05.2016, godz. 11:06
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 13 Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 13 Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

To jeszcze nie koniec "O mnie się nie martw"! Widzowie, którzy pokochali perypetie Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) oraz szaleństwa Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) nie będą musie żegnać się z ulubionymi bohaterami. To już pewne, że powstanie 5 sezon "O mnie się nie martw". Nowe odcinki serialu trafią na antenę TVP2 od września, a kręcone będą podczas wakacji.

"O mnie się nie martw" 5 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP2

"O mnie się nie martw" nie skończy się na czwartej serii! Już w piątek, 3.06.2016, w Dwójce ostatni odcinek "O mnie się nie martw", ale to nie oznacza, że serial zniknie z anteny. Wręcz przeciwnie! Jak podaje portal wirtualnemedia.pl będzie 5 sezon "O mnie się nie martw". Ciąg dalszy przygód Igi, Marcina, Krzyśka oraz pozostałych bohaterów będzie można oglądać w telewizji od września wraz ze startem jesiennej ramówki TVP2.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko, ale bez ślubu w ostatnim odcinku

Wyniki oglądalności "O mnie się nie martw" przekonały producentów i władze TVP, by nakręcić kolejną serię. Dobiegający właśnie końca 4 sezon "O mnie się nie martw" ogląda średnio 1,89 mln osób. To ponad 100 tys. widzów mniej niż drugą serię rok wcześniej, ale mimo to serial nie zniknie z anteny.

Koniec "O mnie się nie martw" pozostawia scenarzystom otwartą drogę do kontyuowania losów Igi i Marcina. Para głównych bohaterów nie weźmie ślubu, ale w 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga będzie podejrzewała, że jest w ciąży. Poza tym Krzysiek i sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) dostaną od losu szansę, by być razem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka dla Małeckiego?

Nowy 5 sezon "O mnie się nie martw" będzie kręcony podczas wakacji. Aktorzy wrócą na plan serialu już w czerwcu, by zdążyć nakręcić większość odcinków do września 2016. Premiera 5 serii "O mnie się nie martw" po wakacjach 2016!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: