SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw, 7 sezon: Wygłupy aktorów za kulisami serialu - WIDEO

O mnie się nie martw, 7 sezon: Wygłupy aktorów za kulisami serialu - WIDEO

26.07.2017, godz. 13:45
O mnie się nie martw, 7 sezon, Stefan Pawłowski
Stefan Pawłowski na planie 7 sezonu serialu "O mnie się nie martw" o mało co nie udusił się ze śmiechu... foto: ATM Grupa

Na planie 7 sezonu serialu "O mnie się nie martw" Paweł Domagała dokazuje! To samo można powiedział o Stefanie Pawłowskim, który na nagraniu z planu "O mnie się nie martw" praktycznie dusi się ze śmiechu. Zobacz wideo z aktorami 7 sezonu serialu "O mnie się nie martw"!

"O mnie się nie martw" 7 sezon od września w TVP2

7 sezon serialu "O mnie się nie martw" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco, chociażby z powodu powiększenia się rodziny Kaszubów, czy starań o dziecko Marty (Katarzyna Ankudowicz) i Krzyśka (Paweł Domagała).

Jak wynika z wideo udostępnionego na Facebooku Pawła Domagały, nie tylko przed serialową kamerą aktorzy z "O mnie się nie martw" dokazują. "Krzysiek" rozpoczyna nagranie z telefonem skierowanym w stronę lustra, po czym zaczyna krzyczeć:

- STEFAAAN! STEFAN! KRĘCIMY DZISIEJ?!- I kierując kamerę na Stefana Pawłowskiego sprawia, że aktor o mały włos nie krztusi się spożywanym jedzeniem. Domagała z pewnością jest mistrzem humorystycznego absurdu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: