SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw, 7 sezon. Marcin przerażony ojcostwem

O mnie się nie martw, 7 sezon. Marcin przerażony ojcostwem

27.07.2017, godz. 10:00
O mnie się nie martw, 7 sezon, Marcin (Stefan Pawłowski)
Marcin pilnie przygotowuje się do roli ojca. foto: ATM Grupa

Stefan Pawłowski zdradził, co będzie czuł Stefan w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw". Kaszuba już niedługo zostanie ojcem po raz pierwszy i zacznie się stresować nadchodzącą odpowiedzialnością. Stefan Pawłowski wyjawił w wywiadzie, co takiego stanie się w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw"!

"O mnie się nie martw" 7 sezon od września w TVP2

W 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" Iga i Marcin zostaną rodzicami! Iga po raz kolejny z rzędu, za to Kaszuba po raz pierwszy. Nic dziwnego, że przyszłego tatę zaczną zżerać nerwy! Nie będzie chciał dać plamy przy narodzinach i późniejszym zajmowaniu się pierworodnym. Marcin w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" pilnie przyłoży się do nauki obsługi niemowlęcia, co nie zmieni faktu, że nadal będzie przerażony...

- Tak, mogę to zdradzić, zresztą w mediach społecznościowych już poszła ta informacja, że urodził nam się z Igą synek i Marcin jest w końcu ojcem. Wychowuje też dwie córki z poprzednich związków Igi, ale teraz sam jest ojcem i jest przerażony - zdradził Stefan Pawłowski w wywiadzie dla "Pytanie na śniadanie".

Mimo wszystko wierzymy, że Marcinowi w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" uda się na spokojnie poradzić ze wszystkimi obowiązkami rodzicielskimi, również z pomocą ukochanej żony!

Zobacz: O mnie się nie martw 7 sezon. Znamy imię syna Igi i Marcina!
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: