SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 7 sezon. Iga Małecka kwitnie w ciąży

O mnie się nie martw 7 sezon. Iga Małecka kwitnie w ciąży

26.06.2017, godz. 14:30
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 13, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 13, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: TVP

W "O mnie się nie martw"7 nie zabraknie Igi Małeckiej (Joanna Kulig), która poprzedni sezon spędziła za granicą. Na szczęście teraz wszystko się zmieni. Po powrocie do Polski Iga wyszła za Kaszubę (Stefan Pawłowski) i niedługo urodzi mu dziecko! Najnowsze doniesienia z planu zdradzają, że ukochana prawnika świetnie znosi kolejną ciążę. Za to Marcin robi wszystko, by sprawdzić się w roli świeżo upieczonego ojca.

"O mnie się nie martw" 7 sezon od września w TVP2

Iga Małecka niedługo urodzi Marcinowi dziecko! Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał, bo ich związek ostatnio był wystawiony na poważną próbę. Na szczęście powrót Igi do Warszawy sprawił, że wszystko wróciło na dobrą drogę.

Po ślubie Iga i Marcin będą mogli cieszyć się sobą i myślą, że wkrótce będą mieli dziecko! Małecka zaszła w ciążę z Kaszubą - i przypominamy, że to będzie już jej trzecie dziecko.

Przypominamy: O mnie się nie martw 6, odcinek 13: Iga jest w ciąży. Ostatni odcinek - ZWIASTUN

Iga jest już mamą Oliwki (Oliwia Dąbrowska) - której ojcem jest Filip Bonnet (Piotr Jankowski), oraz Helenki (Maja Kwaśny), której tatą jest Krzysiek (Paweł Domagała).

Wiadomo już, że Małecka będzie świetnie znosić trzecią ciążę. Mimo wielu zmian w swoim organizmie nie zrezygnuje z pracy i będzie wyglądała kwitnąco!

Tymczasem Marcin będzie bardzo zestresowany. Tę ciążę chyba bardziej będzie przeżywał prawnik, niż jego ukochana. Kaszuba już na lalkach zacznie trenować przewijanie pieluszek, żeby sprawdzić się już w pierwszych dniach bycia ojcem na pełen etat.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: