SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

28.04.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 8, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 8, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: TVP

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 8 (odc. 73) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 8 w TVP2 premiera w piątek 28.04.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 8 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 8 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 8 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 8 (odc. 73) - streszczenie, co się wydarzy?

Wychodzi na jaw, że znajomy szekspirolog to pierwsza miłość pani Irenki (Hanna Śleszyńska). Kobieta, początkowo zaskoczona, cieszy się na to spotkanie. Aśka (Aleksanda Domańska) wciąż nie pogodziła się z wyprowadzką Adama (Lesław Żurek). Postanawia rozmówić się z Pawłem (Marcin Korcz). On jednak nie wydaje się już zainteresowany ich związkiem. W tym czasie w kancelarii zjawia się szkolna koleżanka prawnika, która od dawna jest w nim zakochana. On ma dość kłopotliwej adoratorki. Próbuje uciec, ale Marek (Krzysztof Stelmaszyk) przywołuje go do porządku. Sprytny mężczyzna ucieka się więc do fortelu - prosi Sylwię (Aleksanda Adamska), by udawała jego narzeczoną, ale wynikają z tego jeszcze większe kłopoty. Potrzebna jest pomoc Marcina (Stefan Pawłowski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: