SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

21.04.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 6 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig) foto:

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 7 (odc. 72) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 7 w TVP2 premiera w piątek 21.04.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 7 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 7 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 7 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 7 (odc. 72) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała) podejrzewa Martę (Katarzyna Ankudowicz) o anoreksję. By zyskać pewność, rozmawia z ukochaną. Kobieta zaprzecza i twierdzi, że to córki Igi mogą mieć ten problem. Zaniepokojony Małecki alarmuje więc Marcina (Stefan Pawłowski). Wspólnie zaczynają dochodzenie, które ma wykazać, kto mija się z prawdą. Z kolei Marta pod wpływem konfrontacji z Krzyśkiem podejrzewa, że może być w ciąży. Zaniepokojona postanawia zrobić test ciążowy.

Kaszuba ma prowadzić sprawę kobiety, która oskarża chirurga plastycznego o błąd w sztuce medycznej. Pacjentka pozostaje w związku internetowym z mężczyzną, którego nigdy jeszcze nie spotkała. W ostatniej chwili nie zgadza się na to, by reprezentował ją przed sądem. Zdenerwowany prawnik prosi Pawła (Marcin Korcz), by ten go zastąpił. Sprawa ma bardzo nietypowy przebieg.

Iga (Joanna Kulig) zaczyna być zazdrosna o Sylwię (Aleksandra Adamska) i o to, co dzieje się w jej domu. Jest zdecydowana na powrót do Polski. Marcin, który początkowo próbuje odwieść ją od tego zamiaru, decyduje się na spontaniczny krok. Tymczasem Sylwia, która towarzyszy Pawłowi na sali sądowej, podczas wspólnego lunchu ujawnia mu swoją zaskakującą tajemnicę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: