SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

07.04.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 5, Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)
Współpraca szła tej dwójce całkiem nieźle. foto: TVP2

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 6 (odc. 71) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 6 w TVP2 premiera w piątek 7.04.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 6 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 6 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 6 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 6 (odc. 71) - streszczenie, co się wydarzy?

Po powrocie z urlopu Adam (Lesław Żurek) zarzuca Joannie (Aleksandra Domańska), że nie jest z nim szczera w sprawach uczuć. Dowiaduje się też o tym, że jego żona spotyka się z Radeckim (Marcin Krocz). Stawia ją przed wyborem. Zrozpaczona Aśka postanawia porozmawiać z Pawłem, ale on również oczekuje od niej deklaracji. Witek potrzebuje porady prawnej.

Matka Igi (Joanna Kulig) padła ofiarą sprytnych oszustów. Marcin (Stefan Pawłowski) i Sylwia (Aleksadnra Adamska) zjawiają się w hotelu, w którym pracuje Ewa (Katarzyna Maciąg). Prowadzą sprawę dotyczącą rozdzielności majątkowej jej szefowej. Sylwia dostrzega sygnały wskazujące na mobbing. Ewa potwierdza, że w hotelu łamane są prawa pracowników. Marcin staje po stronie Ewy i Sylwii. Jego interwencja ma poważne konsekwencje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: