SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 5 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 5 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

31.03.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 5, Sylwia (Aleksandra Adamska)
O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 5, Sylwia (Aleksandra Adamska) foto: TVP2

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 5 (odc. 70) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 5 w TVP2 premiera w piątek 31.03.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 5 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 5 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 6 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 5 (odc. 70) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała), Grażyna (Joanna Kurowska) i Sylwia (Aleksandra Adamska) uczestniczą w sprawie dotyczącej nabycia spadku po ojcu. Małeckiego zaczyna niepokoić fakt, że Grażyna jest dla niego wyjątkowo miła.

Marta (Katarzyna Ankudowicz) pyta Ewę (Katarzyna Maciąg), czy nie ma znajomych, którzy znaleźliby pracę dla Krzyśka. Marcin (Stefan Pawłowski) angażuje się w pomoc dyrektorce hotelu. Zauważa, że dzieją się tam dziwne rzeczy. Klientami kancelarii są wspólnicy, którzy postanowili się rozstać z powodu rozbieżnej wizji przyszłości biznesu. Gdy zaczynają się kłócić, bezradny Paweł prosi Sylwię o mediację. Kobieta znajduje sprytny sposób na zawziętych przedsiębiorców. Jednocześnie z zaskoczeniem odczytuje kolejne intrygujące SMS-y od Marcina. Postanawia się z nim skonfrontować.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: