SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

10.03.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 odcinek 2, Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 6 odcinek 2, Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto:

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 2 (odc. 67) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 2 w TVP2 premiera w piątek 10.03.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 2 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 2 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 2 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 2 (odc. 67) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Stefan Pawłowski) odkrywa, że dziewczynki przypadkiem zamieniły jego teczkę z dokumentami podczas wizyty u cioci Sylwii (Aleksandra Adamska). Kontaktuje się z kobietą i prosi o zwrot akt. Małecka zjawia się w kancelarii, gdzie wplątuje się w sprawę dziewczynki, która chce się sama oddać do domu dziecka. Wkrótce między Sylwią i Krzyśkiem (Paweł Domagała) dochodzi do poważnej rozmowy, po której Małecki prosi Marcina, by zatrudnił kobietę w kancelarii.

Marta (Katarzyna Ankudowicz) i Irenka (Hanna Śleszyńska) omawiają z Igą (Joanna Kuli)sytuację na Żelaznej. Okazuje się, że Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i Helenka (Maja Kwaśny) siedzą chore w domu. Mają dość Krzyśka, który dość nieudolnie sprawuje nad nimi opiekę. By go zniechęcić, podejmują temat seksu. Zgodnie z przewidywaniami Małecki sprytnie przenosi rozmowę na panią Irenkę, w zamian odwiedzając narzeczonego kobiety. Joanna (Aleksandra Domańska) rozpoczyna rehabilitację. Od terapeuty dowiaduje się, że Paweł Radecki (Marcin Korcz) to jego dobry znajomy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: