SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 13 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 13 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

02.06.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

''O mnie się nie martw'' 6 ostatni odcinek. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 13 (odc. 78) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 13 w TVP2 premiera w piątek 2.06.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 13 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 13 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13 (odc. 78) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Stefan Pawłowski) uczestniczy w sprawie rozwodowej Sylwii (Aleksandra Adamska). Kolejny raz przekonuje się, jak specyficznym człowiekiem jest jej mąż. Kobieta otrzymuje rozwód, lecz Igor zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Krzysiek podejrzewa, że Marta (Katarzyna Ankudowicz) romansuje z jakimś tajemniczym adoratorem i w sekrecie wymienia z nim SMS-y. Na pytanie Małeckiego (Paweł Domagała), czy go zdradza, kobieta gwałtownie zaprzecza. Okazuje się, że ma kłopoty, w które nie zamierza wtajemniczać Krzyśka. Sprawą interesują się Paweł, pani Irenka (Hanna Śleszyńska) i Marek. Zdenerwowana Marta wyjawia, że prawdopodobnie jest w ciąży. Tymczasem Iga wraca do Polski, nic nie mówiąc o tym Marcinowi. Chce zrobić mu niespodziankę, lecz ma wątpliwości, czy Kaszubie spodoba się jej zaskakujący pomysł. Ma jednak nadzieję, że wciąż ją kocha i w końcu wyzna jej miłość przed ołtarzem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: