SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

26.05.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 8, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 8, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: TVP

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 12 (odc. 77) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 12 w TVP2 premiera w piątek 26.05.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 12 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 12 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 12 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 12 (odc. 77) - streszczenie, co się wydarzy?

Sylwia (Aleksandra Adamska) i Marcin (Stefan Pawłowski) odwiedzają w więzieniu Igora, męża Sylwii. Kobieta oznajmia mu, że zamierza wystąpić o rozwód, lecz wiadomość ta tylko wywołuje uśmiech na jego twarzy. Kaszuba dostrzega, że mężczyzna wciąż ma na nią ogromny wpływ, dlatego postanawia przeprowadzić z nim rozmowę w cztery oczy. Więzień zdaje się nie odczuwać żadnego poczucia winy za morderstwo, które popełnił.

Wkrótce koledzy Krzyśka (Paweł Domagała) poznają Sylwię. Wybierają się do Grażyny, która zwraca szczególną uwagę jednego z nich. W kancelarii Pawła zjawia się kobieta, która oskarża jubilera o sprzedaż "fałszywego" pierścionka z brylantem. Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, gdy narzeczony kobiety prosi mecenasa, by skutecznie zniechęcił ją do niego. Paweł przystaje na tę prośbę, lecz sprawy przybierają nieoczekiwany obrót i trafia do szpitala. Sylwia i Marcin spieszą mu na pomoc. Tymczasem Iga (Joanna Kulig) szykuje niespodziankę, która zaskoczy wszystkich.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: