SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

19.05.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 odcinek 10, Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 odcinek 10, Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 11 (odc. 76) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 11 w TVP2 premiera w piątek 19.05.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 11 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 11 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 11 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 11 (odc. 76) - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Ankudowicz) domaga się od Krzyśka (Paweł Domagała), by pozbył się macochy, która na dobre się u nich zadomowiła. Kłopotliwy gość nie liczy się z gospodarzami. Wkrótce po poważnej rozmowie Małecki natyka się w domu na głośną imprezę. To dla jego ukochanej okazuje się zbyt wiele... Aśka (Aleksandra Domańska) odwiedza Adama (Lesław Żurek), ale on nie chce z nią rozmawiać. Zdesperowana kobieta prosi o mediację Marcina (Stefan Pawłowski). Prawnik dowiaduje się od przyjaciela, że rozwód nie wchodzi w grę. W tym samym czasie Kaszuba prowadzi sprawę męża oskarżonego o pobicie testera wierności. Żona klienta twierdzi, że do zdrady nie doszło. Renata (Katarzyna Gniewkowska) wprowadza się do Marcina. Postanawia pomóc mu w powrocie do Igi (Joanan Kulig). Namawia syna na szczere wyznania dotyczące uczuć i jego planów wobec Sylwii (Alenksandra Adamska). Tymczasem siostra Małeckiego otrzymuje wiadomość, że jej mąż siedzi w więzieniu. Nie dostaje pozwolenia na widzenie z Igorem, dlatego prosi Kaszubę, by został jej pełnomocnikiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: