SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

12.05.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 odcinek 10, Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 odcinek 10, Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 10 (odc. 75) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 10 w TVP2 premiera w piątek 12.05.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 10 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 10 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 10 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 10 (odc. 75) - streszczenie, co się wydarzy?

Aśka (Aleksandra Domańska) i Paweł (Marcin Korcz) zbliżają się do siebie. Kobieta na poważnie zaczyna myśleć o rozwodzie. Pyta o radę Marka (Krzysztof Stelmaszyk). W kancelarii zjawia się też Oliwka (Oliwia Dąbrowska) ze swoim kolegą Oskarem. Okazuje się, że matka chłopaka chce odebrać ojcu władzę rodzicielską na podstawie opinii psychologa. Nastolatek twierdzi jednak, że nigdy nie był na spotkaniu u terapeuty. Paweł dochodzi do wniosku, że dokument jest fałszywy. Do sprawy włącza się także Marek.

Tymczasem Krzyśka (Paweł Domagała) zaczyna niepokoić zażyłość Sylwii z Marcinem. Nie wie, że siostra jest mężatką. Dopiero Grażyna, która niespodziewanie zjawia się u niego, by się pogodzić, wyjawia mu szczegóły burzliwego małżeństwa Sylwii. Jej słowa robią na Małeckim piorunujące wrażenie. W tym czasie Sylwia z pomocą Kaszuby próbuje ustalić miejsce pobytu męża i wpada w kłopoty. Prawnik zaprasza kobietę do siebie. Nieoczekiwanie atmosfera robi się bardzo miła.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: