SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 1 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 6 sezon online odcinek 1 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

03.03.2017, godz. 19:59
O mnie się nie martw 6 odcinek 1, Sylwia Małecka (Aleksandra Adamska)
O mnie się nie martw 6 odcinek 1, Sylwia Małecka (Aleksandra Adamska) foto:

''O mnie się nie martw'' 6, odcinek 1 (odc. 66) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 6 odc. 1 w TVP2 premiera w piątek 3.03.2017, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 6 odcinek 1 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 6 odcinek 1 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 6 sezon ostatni odcinek 1 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 6 sezon ostatni odcinek 1 (odc. 66) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) w ramach konkursu wyjeżdża do San Diego. Marcin (Stefan Pawłowski) szuka opiekunki, która pod jej nieobecność pomoże mu zająć się dziewczynkami i domem. Para nie rezygnuje jednak ze ślubnych planów po powrocie Małeckiej.

Krzysiek (Paweł Domagała) z Martą (Katarzyna Ankudowicz) wybierają się do kancelarii parafialnej, by spisać protokół przedślubny. Pytanie o dzieci wyprowadza ich z równowagi. Aśka (Aleksandra Domańska) dochodzi do siebie po wypadku. Ma problemy z drętwiejącą ręką. Adam (Lesław Żurek) szuka rehabilitanta dla żony. Prosi o pomoc Pawła (Marcin Korcz).

U Irenki (Hanna Śleszyńska) zjawia się Sylwia Małecka (Aleksandra Adamska), absolwentka prawa. Dziewczyna wypytuje o Krzyśka. Gdy go nie zastaje, prosi, by po powrocie się z nią skontaktował. Gdy Małecki poznaje szczegóły sprawy, kontaktuje się z mecenasem Kaszubą. Tymczasem Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska) biorą sprawy w swoje ręce i ruszają na poszukiwanie cioci Małeckiej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: