SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 9: Urodziny Marcina Kaszuby

O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 9: Urodziny Marcina Kaszuby

05.05.2017, godz. 20:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 9, urodziny Marcina (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 6 odcinek 9, urodziny Marcina (Stefan Pawłowski) foto:

W 9 odcinku "O mnie się nie martw"6 Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) ma urodziny, a rodzice organizują dla niego przyjęcie niespodziankę. Renata (Katarzyna Gniewkowska) prosi Asię (Aleksandra Domańska) by przygotowała wszystko w swojej restauracji. Na miejscu nie zabraknie jego najbliższych i współpracowników. Sprawdźcie, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "O mnie się nie martw"6.

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 9, w piątek 5.05.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W 9 odcinku "O mnie się nie martw"6 Marcin Kaszuba ma urodziny, ale nie przykłada do tego wielkiej wagi i nie mówi nikomu o tym, że jest co świętować. Sprawą jednak zajmie się matka solenizanta. Renata w zmowie z Asią zorganizuje wielkie przyjęcie niespodziankę.

Wieczorem Renata i Marek (Krzysztof Stelmaszyk) zabiorą syna na kolację, a w trakcie spotkania do lokalu wejdą przyjaciele prawnika i zaczną śpiewać na jego cześć.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 9: Asia kontra Sylwia, którą z nich wybierze Paweł?

Marcin będzie zachwycony - kompletnie się tego nie spodziewał. Na imprezie zjawi się Marta (Katarzyna Ankudowicz), Paweł (Marcin Korcz), Sylwia (Aleksandra Adamska) i oczywiście Asia. Między kobietami nie dojdzie do ostrej sprzeczki - wszystko przez przystojnego prawnika, który nieźle namieszał. W finale Paweł i Aśka dojdą do porozumienia, dawna partnerka Kaszuby pocałuje mężczyznę, który od dawna jej się podoba.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: