SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Testament Brunona Małeckiego. Co Krzysiek dostanie w spadku?

O mnie się nie martw 6 sezon. Testament Brunona Małeckiego. Co Krzysiek dostanie w spadku?

17.03.2017, godz. 15:00
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 3 Krzysiek (Paweł Domagała), tata Krzyśka (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 6 sezon odcinek 3 Krzysiek (Paweł Domagała), tata Krzyśka (Paweł Domagała) foto: TVP

Krzysiek (Paweł Domagała) w 3 odcinku 6 sezonu "O mnie się nie martw" będzie szykował się na odczytanie testamentu, który pozostawił jego ojciec. Małecki będzie się strasznie emocjonował przed tym wydarzeniem, a Marta (Katarzyna Ankudowicz) nawet zaproponuje mu leki na uspokojenie. Co takiego dostanie Krzysiek w spadku po ojcu w 6 sezonie serialu "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 3, w piątek 17.03.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W 3 odcinku "O mnie się nie martw" Krzysiek będzie od samego rana chodził podminowany. Zacznie wyklinać swojego ojca, że go przy nim nie było, kiedy jako mały chłopiec tak bardzo go potrzebował. Również będzie zaniepokojony spotkaniem z matką Sylwii, która nigdy się nim nie interesowała. Na miejsce odczytania testamentu Krzysiek zaciągnie również Marcina (Stefan Pawłowski).

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon. Ewa i Łukasz będą piękną parą

- Wiem, że to jest dla was zadziwiające, ale w mojej sytuacji życiowo-zdrowotnej musze skończyć to, co zacząłem - powie postać na ekranie - Sylwuniu, córeczko kochana, zostawiam ci mieszkanie (...), Krzysztofie, Krzysiu, synku. Mam nadzieję, że tam jesteś. Ja wiem, że nic ci nie wynagrodzi tych straconych lat (...), ale może zostawiam ci moje ostatnie auto. (...) - za to matce Sylwii ojciec da... trąbkę, której nienawidziła! Wywoła to burzę...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon. Marcin nie daje sobie rady bez Igi

Marcin jednak przyda się na odczytywaniu testamentu, który okaże się nieważny i wszyscy odziedziczą taką samą ilość majątku. Wdowa wpadnie w szał, a Krzysiek ostatecznie weźmie po ojcu trąbkę - dla niego cenniejszą od jakiegokolwiek spadku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: