SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Ewa i Łukasz będą piękną parą

O mnie się nie martw 6 sezon. Ewa i Łukasz będą piękną parą

10.03.2017, godz. 20:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 3, Ewa (Katarzyna Maciąg), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
O mnie się nie martw 6 odcinek 3, Ewa (Katarzyna Maciąg), Łukasz (Jan Wieczorkowski) foto: ATM GRUPA/O mnie się nie martw

Nowa para w "O mnie się nie martw"6! Ewa (Katarzyna Maciąg) i Łukasz (Jan Wieczorkowski) zdecydują się na związek. Przyjaciółka Igi (Joanna Kulig) do tej pory trwała w związku na odległość z ojcem swojego dziecka. Teraz będzie miała przy sobie mężczyznę, który się o nią zatroszczy. W 3 odcinku "O mnie się nie martw" Teresa (Elżbieta Jarosik) dowie się o nowym romansie córki i zacznie być dociekliwa.

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 2, w piątek 10.03.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

Iga Małecka wyjechała z Polski więc teraz na pierwszy plan wyjdą sprawy jej byłego męża i najlepszej przyjaciółki. A co u Ewy? Wygląda na to, że w końcu znalazła miłość swojego życia! Serce skradł jej Łukasz!

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon. Iga Małecka wróci do Polski?

Mężczyzna przez chwilę spotykał się z młodszą siostrą Igi Małeckiej, potem udawał prawnika, a jakiś czas później gdy na jaw wyszły jego liczne przekręty, próbował popełnić samobójstwo! Najwyraźniej jednak doszedł do siebie, bo w 6 sezonie "O mnie się nie martw" znów się zakocha.

-Kim jest ten facet? Wszyscy wiedzą z kim moje dziecko tak daleko zaszło, a ja nic - powie zaciekawiona Teresa, gdy w 3 odcinku "O mnie się nie martw"6 wpadnie do pani Irenki (Hanna Śleszyńska) na plotki. W tym czasie Ewa i Łukasz będą razem na romantycznym wyjeździe tylko we dwoje. Jak potoczą się ich losy? Trzymacie za nich kciuki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: