SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Trudna rozmowa Krzyśka z córkami o seksie

O mnie się nie martw 6 sezon. Trudna rozmowa Krzyśka z córkami o seksie

10.03.2017, godz. 16:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 2, Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 6 odcinek 2, Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto:

Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i Helenka (Maja Kwaśny) robią się ciekawskie, a na wszystkie ich pytania musi odpowiedzieć Krzysiek (Paweł Domagała). W 2 odcinku "O mnie się nie martw"6 córeczki zawstydzą ojca kłopotliwym pytaniem. Czy Małecki wytłumaczy im, co to właściwie jest seks? Na ratunek przyjdzie pani Irenka (Hanna Śleszyńska).

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 2, w piątek 10.03.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W 2 odcinku "O mnie się nie martw"6 Oliwka i Helenka zachorują, a Marcin (Stefan Pawłowski) zostawi je pod opieką biologicznego ojca. Krzysiek uzna, że dziewczynki same sobie są winne, a choroba nie jest na tyle zaawansowana, żeby nie mogły wykonywać domowych obowiązków. Córki dadzą mu więc popalić.

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon. Iga Małecka wróci do Polski?

-Co się dzieje tam? Obrane ziemniaki? - zapyta gdy dziewczynki do niego podejdą.
-Zrobiłyśmy wszystko, co kazałeś, ale teraz chcemy zapytać o jedną rzecz. O to lepiej zapytać rodziców. O co właściwie chodzi z tym seksem? - zapyta Oliwka i Helenka.
-Mądrze, bardzo mądrze, że z tym trudnym pytaniem przychodzicie do swojego ojca, a nie do wujka Kaszuby. Jestem dumny, że obdarzyłyście mnie zaufaniem. Odpowiedź na to pytanie wymaga mądrości, czułości i pewnego rodzaju skupienia. Jestem dumny, że mogę odpowiedzieć, ale jestem też spóźniony po odbiór paczki - Małecki od razu się spłoszy i ucieknie pod byle pretekstem z mieszkania, a córki zostawi z panią Irenką. Dopiero jej dziewczynki powiedzą prawdę, że zwyczajnie chciały się ojca pozbyć, a niewygodne pytanie zwyczajnie poskutkowało.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: